Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Continue
bg: Продължи
