Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Continue
cs: Pokračovat
