Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Rules
eo: Reguloj
