Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Rules
eu: Erregelak
