Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Continue
gl: Continuar

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Parameters
gl: Parámetros
