Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
