Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्
