Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: Rules
nl: Regels
