Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Continue
ro: Continuare

en: Data type
ro: Tip de date

en: Rules
ro: Reguli

en: Parameters
ro: Parametri
