Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Parameters
sk: Parametre
