Views Rules (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Continue
fa: ادامه

en: Data type
fa: نوع داده

en: Variable name
fa: نام متغیر

en: Rules
fa: قوانین

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
fa: نام متغیر باید فقط شامل شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد و در حوزه‌ی جاری یکتا باشد.

en: The variable name %name is already taken.
fa: نام متغیر %name قبلا استفاده شده.

en: The machine-readable name %name is already taken.
fa: نام ماشینی %name قبلا استفاده شده.
