Views Rules (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Continue
ka: გაგრძელება
