Views Rules (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Data type
sv: Datatyp

en: Rules
sv: Regler

en: Variable label
sv: Etikett för variabel
