Views Rules (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Parameters
te: పరామితులు
