Views Rules (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων
