Views Rules (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Continue
es: Continuar

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Variable name
es: Nombre de la variable

en: Rules
es: Reglas

en: Parameters
es: Parámetros

en: Variable label
es: Etiqueta de la variable

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
es: El nombre de la variable debe contener sólo letras minúsculas, números y guión bajo, y debe ser único en el ámbito actual.
