Views Rules (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Continue
fi: Jatka

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: Rules
fi: Säännöt

en: Variable label
fi: Muuttujan etiketti

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
fi: Muuttujan nimi voi sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja ja sen on oltava yhteydessään yksilöllinen.

en: The variable name %name is already taken.
fi: Muuttujan nimi %name on jo käytössä.

en: The machine-readable name %name is already taken.
fi: Koneluettava nimi %name on jo käytössä.
