Views Rules (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Continue
he: להמשיך

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Rules
he: כללים
