Views Rules (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Continue
hy: Շարունակել
