Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Continue
et: Jätka

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Rules
et: Reeglid

en: Parameters
et: Parameetrid
