Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Fields
be: Палі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Bundle
be: Набор

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: Date changed
be: Дата змененая

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: (Machine name: @type)
be: (Імя машыны: @type)
