Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Fields
ca: Camps

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Date created
ca: Data creada

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Master
ca: Mestre

en: (Machine name: @type)
ca: (Nom màquina: @type)

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
