Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
