Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
