Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: more
mr: आणखी

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Bundle
mr: बंडल
