Views Save (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Fields
sk: Polia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Add type
sk: Pridať typ

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)
