Views Save (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Fields
ar: الحقول

en: OK
ar: موافق

en: Desc
ar: تنازلي

en: text
ar: نص

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: manage display
ar: إدارة العرض

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: (Machine name: @type)
ar: (الإسم الآلى: @type)
