Views Save (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Fields
eu: Eremuak

en: OK
eu: Ados

en: Desc
eu: Beheraka

en: text
eu: testua

en: Close
eu: Itxi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Add type
eu: Gehitu mota

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: (Machine name: @type)
eu: (Makina izena: @type)
