Views Save (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Fields
hu: Mezők

en: Desc
hu: Csökk

en: text
hu: szöveg

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Add type
hu: Típus hozzáadása

en: Delete type
hu: Típus törlése

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: (Machine name: @type)
hu: (Programok által olvasható név: @type)

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
