Views Save (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: text
ka: ტექსტი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
