Views Save (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Help text
kk: Анықтама

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Fields
kk: Өрістер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
