Views Save (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: OK
ps: سمه ده

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
