Views Save (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Fields
bs: Polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
