Views Save (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: more
cs: více

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Fields
cs: Pole

en: Desc
cs: Sestupně

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Add type
cs: Přidat typ

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: manage fields
cs: správa polí

en: Date changed
cs: Datum změny

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)
