Views Save (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Close
gu: બંધ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Bundle
gu: બંડલ
