Views Save (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
