Views Save (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: OK
ku: باشە

en: text
ku: دەق

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
