Views Save (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
