Views Save (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Fields
pl: Pola

en: Desc
pl: Malejąco

en: text
pl: tekst

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Add type
pl: Dodaj typ

en: Delete type
pl: Usuń typ

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: URL path settings
pl: Adres

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: (Machine name: @type)
pl: (Nazwa systemowa: @type)

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
