Views Save (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
