Views Save (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Help text
uk: Текст довідки

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Fields
uk: Поля

en: OK
uk: Гаразд

en: Desc
uk: Спад

en: text
uk: текст

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Date created
uk: Дата створення

en: Add type
uk: Додати тип

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: manage fields
uk: керувати полями

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: (Machine name: @type)
uk: (Машинна назва: @type)

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total
