Views Save (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Bundle
am: ቅርቅብ
