Views Save (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Help text
az: Kömək mətni

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala
