Views Save (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Help text
et: Abitekst

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Fields
et: Väljad

en: OK
et: Olgu

en: Desc
et: Kahanev

en: text
et: tekst

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: manage display
et: halda kuva

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)

en: Button label
et: Nupu silt

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
