Views Save (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: OK
lt: Gerai

en: text
lt: tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
