Views Save (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Fields
nn: Felt

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: (Machine name: @type)
nn: (Datamaskinnamn: @type)
