Views Save (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
