Views Save (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Help text
af: Hulpteks

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
