Views Save (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon

en: Asc
eo: kreske
