Views Save (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Fields
fi: Kentät

en: text
fi: teksti

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Master
fi: Isäntä

en: (Machine name: @type)
fi: (Koneluettava nimi: @type)
